Improver at Geodetic

Oliwia Konieczyk Improver oliwia.konieczyk@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. uczy się opracowywania dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Uczy się wykonywać pomiary w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Uczy się opracowywać w programach graficznych poszczególne…

Improver at Geodetic

Justyna Gomulińska Improver at Geodetic justyna.gomulinska@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. uczy się opracowywania dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Uczy się wykonywać pomiary w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Uczy się opracowywać w programach…

Improver at Geodetic

Weronika Graca Improver at Geodetic weronika.graca@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. uczy się opracowywania dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Uczy się wykonywać pomiary w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Uczy się opracowywać w programach…

Junior Surveyor at Geodetic

Jan Drzewicki Polish Geodetic Group Junior Surveyor jan.drzewicki@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. odpowiada za opracowywanie dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Wykonuje pomiary w terenie, w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Opracowuje w programach…

Junior Surveyor at Geodetic

Jakub Kolus Junior Surveyor jakub.kolus@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. odpowiada za opracowywanie dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Wykonuje pomiary w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Opracowuje w programach graficznych poszczególne rzuty pięter, jak…

Surveyor at Geodetic

Vadym Nivinskyi Geodetic Surveyor   vadym.nivinskyi@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. odpowiada za opracowywanie dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Wykonuje pomiary w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Opracowuje w programach graficznych poszczególne rzuty pięter, jak…

Surveyor at Geodetic

Agata Woińska Geodetic Surveyor agata.woinska@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. zajmuje się wykonywaniem opracowań kameralnych. Przygotowuje dokumentację związaną z pomiarami i kalkulacjami powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Odpowiada za opracowywanie inwentaryzacji architektonicznych budynków, w tym rzutów poszczególnych pięter, elewacji i przekrojów pionowych, a…

Surveyor at Geodetic

Karolina Karpowicz   Geodetic Surveyor, Author karolina.karpowicz@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. zajmuje się głównie wykonywaniem opracowań kameralnych. Przygotowuje dokumentacje związaną z pomiarami i kalkulacjami  powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997) oraz do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Odpowiada za opracowywanie w programach graficznych inwentaryzacji architektonicznych budynków, w tym rzutów poszczególnych…

Surveyor at Geodetic

Natalia Rojek Geodetic Surveyor natalia.rojek@geodetic.co www.geodetic.co   W Geodetic Sp. z o. o. odpowiada za opracowywania dotyczące geodezji standardowej i prawnej. Uczestniczy w wybranych zakresach due diligence nieruchomości. Zajmuje się w szczególności pracami związanymi z ustalaniem stanu prawnego, wyznaczeniem granic i podziałami nieruchomości. Opracowuje również dokumentację z zakresu geodezji standardowej, w tym w szczególności mapy…

Junior Surveyor at Geodetic

Anna Kucharczyk Geodetic Junior Surveyor anna.kucharczyk@geodetic.co www.geodetic.co W Geodetic Sp. z o. o. odpowiada za opracowywanie dokumentacji związanej z pomiarami i kalkulacjami powierzchni do celów podatkowych (norma PN-ISO 9836:1997 i do celów najmu (BOMA, Tegova, RICS, IPMS). Wykonuje pomiary w terenie, w budynkach biurowych, galeriach handlowych, magazynach i lokalach mieszkalnych. Opracowuje w programach graficznych poszczególne…